0

Antradienio vakarą Vokietijoje buvo sužaistos keturios "Bundesliga" pirmenybių XXVII-ojo turo rungtynės, iš kurių vienos buvo lemiamas.

Berlyne susigrūmė vietos "Hertha" prieš Miuncheno "Bayern" futbolininkus. Pergalę rezultatu 1-3 iškovoję Josepo Guardiolos auklėtiniai užsitikrino čempionų titulą.

Bavarai šį sezoną Vokietijoje rungtyniauja stulbinančiai ir iki pirmenybių pabaigos likus 7 turams, UEFA Čempionų lygos nugalėtojai ir vėl tapo šalies čempionais.

Jau rungtynių pradžioje buvo pelnyti du įvarčiai. Pirmasis pasižymėjo Toni Kroosas, o 14-ąją minutę rezultatą po tikslaus Bastiano Schweinsteigerio perdavimo padvigubino Mario Gotze.

Antrajame kėlinyje nuo 11 metrų žymos pavyko šeimininkams sušvelninti atsilikimą, tačiau 79-ąją minutę Franckas Ribery sudėjo paskutinius taškus šiame susitikime.

"Bayern" klubui "Bundesliga" titulas atitenka antrus metus iš eilės. Šis titulas bavarams jau yra 24-as.

Įdomu tai, kad Vokietijos čempionai per visą sezoną nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir taškus sužaisdami lygiosiomis prarado tik dviejose rungtynėse.

Kova vis dar verda dėl vietos UEFA Čempionų lygoje. Antroje vietoje žygiuoja Dortmundo "Borussia", tačiau jiems ant kulnų lipa Gelzenkircheno "Schalke", Lėverkuzeno "Bayer" bei "Wolfsburg".