Šakių „Vyčio“ (28/9) patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir svečiuose 69:98 (6:33, 23:23, 21:23, 19:19) neatsilaikė prieš lyderę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (31/5).

Šakiškiai šiose rungtynėse turėjo verstis be dviejų svarbiausių žaidėjų – Igno Vaitkaus ir Karolio Brusoko.

„Vytis“ itin nesėkmingai pradėjo rungtynes: vis klydo ir suteikdavo varžovams lengvus šansus pelnyti taškus, o patys per daugiau nei devynias minutes spėjo įmesti vos 4 taškus – 32:4. Sėkminga atkarpa 10:0 padėjo šiek tiek priartėti (33:16), tačiau šeimininkai varžovų arčiau neprisileido ir atstatė turėtą pranašumą – 56:29.

Panaši situacija buvo ir po didžiosios pertraukos, mat „Vyčio“ atakos strigdavo ir deficitas pasiekė jau 30 taškų – 36:66. Buvo akivaizdu, kad šakiškių nebeišgelbės niekas. „Sūduva-Mantinga“ toliau žygiavo užtikrintai, o spurtuoti „Vytis“ nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą 69:98.

„Vytis“: M.Užupis 13 (6 atk. kam.), T.Tamošiūnas 11, E.Serkevičius ir P.Beliavičius – po 10, V.Sragauskis 7, M.Pacevičius (8 atk. kam.) ir A.Birgelis (5 rez. perd.) – po 6.

„Sūduva-Mantinga“: A.Kieža 17, D.Bičkauskis 16, I.Labutis 14, I.Daukšys 13, R.Stankevičius 11, M.Valukonis 10 (9 atk. kam.).