„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė po keletą progų. Visgi išnaudoti ją pavyko tik Joao Felixui, kuris uždarė Roberto Lewandowskio perdavimą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Rungtynių teisėjas pirmojo kėlinio pabaigoje katalonų strategą Xavi nubaudė geltona kortele, netrukus nuobaudą sugriežtino ir parodė raudoną kortelę, todėl pastarasis buvo priverstas palikti susitikimą.

Antrajame kėlinyje įvarčius katalonams pridėjo R.Lewandowskis ir Ferminas Lopezas bei rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Susitikimo pabaigoje Saulis Niguezas nepasinaudojo puikia galimybe sušvelninti rezultato, nes pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų. Per pridėtą rungtynių laiką raudona kortele buvo nubaustas Nahuelis Molina.

„Barcelona“ nutraukė „Atletico“ komandos 25-erių nepralaimėtų rungtynių seriją namuose „La Liga“ pirmenybėse (23 pergalės ir 2 lygiosios).

R.Lewandowskis tapo pirmuoju futbolininku, prisidėjusiu prie mažiausiai trijų įvarčių išvykos rungtynėse vietiniame čempionate prieš „Atletico“ nuo Cristiano Ronaldo, kuris tai padarė 2016 metų lapkričio mėnesį.