Miuncheno „Bayern“ futbolininkai iškovojo minimalią pergalę prieš Gelzenkircheno „Schalke“ rezultatu 1:0, bet to pakako, kad bavarai užsitikrintų vietą Vokietijos taurės pusfinalyje.

Pergalę Hansi Flicko ekipai garantavo taiklus Joshua Kimmicho smūgis, atliktas 40 rungtynių minutę. Vokietis pirmasis suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir nukreipė kamuolį į vartus.

Jau įsibėgėjus antram kėliniui „Bayern“ galėjo padvigubinti savo pranašumą, visgi po 62 minutę atlikto Philippe Countiho smūgio kamuolys atsitrenkė į vartų konstrukciją, bet į vartus nepateko.

Pusfinalyje jie varžysis su Leverkuzeno „Bayer“ ir Berlyno „Union“ poros nugalėtoju.