Antradienį po atsakomųjų UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad pirmoji finalo dalyvė yra Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri išvykoje nesunkiai susitvarkė su Liono „Olympique“ klubu.

Pirmąjį realų šansą pasižymėti turėjo svečiai, tačiau Thomasas Muelleris po Ivicos Oličiaus perdavimo smūgiavo šalia vartų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė pavojingais smūgiais tačiau rungtynėse vis dėlto pirmieji įvartį pelnė „Bayern“, kurių gretose 26 minutę pasižymėjo aktyvusis puolėjas I. Oličius.

Vos po kelių minučių šeimininkai turėjo bene geriausią šansą pasižymėti, tačiau Michelis Bastosas puikią progą iššvaistė. Per likusias pirmojo kėlinio minutes rezultatas nepakito ir futbolininkai ilsėtis išėjo rezultatui esant 1:0 „Bayern“ naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos vėl apsikeitė pavojingomis progomis. Šeimininkų gretose arti tikslo buvo Bafetimbi Gomisas, tuo tarpu „Bayern“ gretose vos įvarčiu pasižymėti nepavyko saugui Bastianui Schweinsteigerio.

„Bayern“ ir toliau kontroliavo žaidimo gijas, o prancūzų padėtis pasidarė dar sunkesnė, kai 60 minutę iškart dvi geltonas korteles prieš save išvydo gynėjas Crisas.

Šeimininkams, norint keliauti į finalą, netrukus reikėjo jau keturių įvarčių, nes 67 minutę antrąjį savo įvartį mače pelnė I. Oličius. Kroatas 78 minutę smūgiu galva įformino ir „hat-tricką“, o vokiečių persvara tapo triuškinama – 3:0. Taip mačas ir baigėsi.

Antrasis finalo dalyvis paaiškės po trečiadienį „Camp Nou“ stadione vyksiančios dvikovos tarp FC „Barcelonos“ ir Milano „Inter“. Pirmą akistatą 3:1 laimėjo italai.

Rungtynių statistika:

Liono „Olympique“ (Prancūzija) – Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 0:3 (0:1).

Įvarčiai: 26 min. Ivica Oličius 0:1, 67 min. Ivica Oličius 0:2, 78 min. Ivica Oličius 0:3.