Londono „Tottenham“ Anglijos „Carabao“ taurės antrame etape po vienuolikos metrų baudinių serijos turėjo pripažinti „Fulham“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrigo Munizas 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Micky van de Venas 19-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Fulham“ ekipa šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 1:0.

R.Munizas 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Fraseris Forsteris atrėmė kamuolį.

Richarlisonas 56-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Manoras Solomonas 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Marekas Rodakas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Harry Wilsonas 90-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau F.Forsteris dar kartą meistriškai atrėmė kamuolį.

Per pagrindinį rungtynių laiką išsiaiškinti nugalėtojo nepavyko, todėl komandos dalyvavo vienuolikos metrų baudinių serijoje.

„Fulham“ baudinių serijos metu realizavo visus penkis smūgius, tuo tarpu „Tottenham“ tik tris iš keturių (pasižymėti nepavyko Davinsonui Sanchezui).