„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Rayo Vallecano“ futbolininkams.

Radamelis Falcao 30-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Rayo Vallecano“ į priekį 1:0.

Tikslaus Memphio Depay’aus perdavimo sulaukęs Sergino Destas 36-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Sergio Aguero 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

M.Depay‘ui 72-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio bei pasižymėti taip ir nepavyko.