Izraelio aukščiausioje lygoje sunkią pergalę iškovojo Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas, kuris išvykoje 1:0 palaužė Rananos „Hapoel“ ekipą.

Prie šios pergalės svariai prisidėjo ir po rungtynių daugiausiai sveikinimų sulaukė vartininkas Džiugas Bartkus.

Lietuvis rungtynių metu atlaikė ne vieną pavojingą varžovų smūgį, o įspūdingiausias jo pasirodymas buvo jau per pridėtą rungtynių laiką.

Pati lietuvio komanda įvartį įmušė jau trečią pridėto laiko minutę, tačiau po minutės Dž.Bartkaus baudos aikštelėje buvo pargriautas varžovas ir į lietuvio vartus buvo paskirtas baudinys.

Visgi Dž.Bartkus sugebėjo atremti baudinį ir taip leido savo ekipai iškovoti visus tris taškus.

Po šios pergalės „Hapoel Ironi“ klubas su 28 taškais pakilo į trečią poziciją nuo galo.