Ispanijos pirmenybėse trečiąjį turą pradėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išlieka nesuklupę. Barselonos „Barcelona“ (3/0) savo arenoje 78:69 (23:15, 19:21, 18:19, 18:14) turėjo vargo su Lugo „Rio Breogan“ (2/1) klubu.

Likus žaisti pustrečios minutės komandas skyrė tik keturi taškai (67:63), tačiau lemiamu metu patikimai gynyboje besidarbavę katalonai neleido varžovams perlaužti mačo eigos.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), perėmė kamuolį ir surinko 2 naudingumo balus.

Barselonos klubą tempė 22 taškus surinkęs Nikola Mirotičius (11/14 baudų metimų, 7 atk. kam., 32 naud. bal.), 15 pridėjo Corey Higginsas, 14 – buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas.

Lugo ekipos lietuvis Mindaugas Kačinas per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Svečių gretose ryškiausias buvo 14 taškų pelnęs Džananas Musa, 12 pridėjo M Lukovičius, 11 – Trae Bellas-Haynesas, 10 – Rašidas Mahalbašičius (5 atk. kam.).

Barselonos ekipa dabar ruošis Eurolygos startui – spalio 1-ąją savo arenoje priims Berlyno ALBA klubą iš Vokietijos.