Antradienį dvejos rungtynėse sužaistos Baltijos vyrų futbolo lygoje, kurioje žaidžia po keturias pajėgiausias komandas iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Benjamino Zelkevičiaus treniruojamas Liepojos "Metalurgs" klubas su penkiais lietuviais C grupės susitikimą namuose su Vitoldo Čepausko bei Mariaus Dovydėno Talino "Levadia" ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Visą susitikimą "Metalurgs" gretose žaidė Darius Miceika, kuriam 69 minutę parodyta geltona kortelė, Tomas Tamošauskas ir Mindaugas Kalonas.

Vadimas Petrenka rungtyniavo pirmąjį kėlinį, o Nerijus Astrauskas aikštėje nepasirodė.

"Levadia" ekipoje V. Čepauskas žaidė visas 90 minučių, o M. Dovydėnas nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą.

Aikštės šeimininkai pirmavo po to, kai Oskaras Kljava 32-ą minutę realizavo 11 m baudinį, o po penkių minučių rezultatą išlygino Tarmo Kinkas.

Po šio susitikimo "Levadia" su 2 taškais tapo grupės lydere.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Talino "Levadia" (Estija) 2 0 2 0 2:2 2
2. Vilniaus "Žalgiris" 1 0 1 0 1:1 1
3. Liepojos "Metalurgs" (Latvija) 1 0 1 0 1:1 1

B grupės rungtynėse antradienį Latvijos čempionai "Ventspils" futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Talino TVMK ekipą ir pavijo grupės lyderį Panevėžio "Ekraną".

Vienintelį susitikimo įvartį 83 minutę įmušė Aleksejus Soleičiukas.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio "Ekranas" 1 1 0 0 2:1 3
2. "Ventspils" (Latvija) 1 1 0 0 1:0 3
3. Talino TVMK (Estija) 2 0 0 2 1:3 0