Baltijos futbolo lyga: pirmoji kauniečių pergalė

„Kaunas“ Baltijos futbolo lygos turnyro C grupėje iškovojo pirmąją pergalę, šiandien Vilniaus „Žalgirio“ stadione 1:0 (1:0) įveikęs Latvijos vicečempioną Liepojos „Metalurgs".

Kauniečiams atstovavo daug iš šios komandos...į „Šilutę“ komandiruotų futbolininkų, nes Lietuvos čempionų pagrindinė sudėtis dar negrįžo iš treniruočių stovyklos Lenkijoje.

Pergalingas įvartis buvo įmuštas 7-ąją minutę, kai puolėjas Gintas Podelis pirmasis suskubo prie Latvijos komandos vartininko atmušto kamuolio.

Rungtynes Lietuvos ekipa baigė nevisos sudėties. 63-ą minutę už antrąjį įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas Vytautas Birškys.

Pirmajame ture Taline 1:2 pralaimėję Narvos „Trans", kauniečiai kitas Baltijos lygos rungtynes balandžio 1-ąją žais Liepojoje.