Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-23) ekipa, kuri išvykoje 109:94 (31:29, 30:19, 21:27, 27:19) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (23-20).

Domantas Sabonis per 34 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 9/12 baudų metimų), atkovojo 15 kamuolių, kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Šeimininkai kontroliavo mačą nuo pač pradžių. Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ pirmavo tik 4 taškais (84:80), bet tada sekė kelios iš eilės sėkmingos atakos be atsako ir svečiai jau nebepasivijo.

Pralaimėjusių gretose nebuvo nugaros skausmus jaučiančio Luka Dončičiaus.

Nugalėtojams Malcolmas Brogdonas įmetė 22 taškus.

„Mavericks“ gretose lyderio vaidmens vėl ėmėsi latvis Kristapas Porzingis. Aukštaūgis surinko 31 tašką ir sugriebė 18 kamuolių.

Indianos klubui tai buvo jau ketvirtoji jų pergalė per pastarąsias penkerias rungtynes.

„Pacers“: D. Sabonis (15 atk. kam.) ir M. Brogdonas po 22, D. McDermottas 12, C. LeVertas, T.J. McConnellis ir E. Summersas po 10.

„Mavericks“: K. Porzingis (18 atk. kam.) 31, T. Hardaway`us 16, J. Richardsonas 11, J. Brunsonas 10.