Praėjusį savaitgalį Vilniaus „UV 2003“ grindų riedulininkai Minske atnaujino savo kovas kaimyninės šalies čempionate,kur sužaidė dvejas rungtynes. Pirmosios 2014 m.rungtynės nebuvo sėkmingos – pralaimėta vieniems turnyro lyderių Minsko „Dinamit“ 2:5 (1:2,1:3) ir lygiosiomis 5:5 (2:4,3:1) sužaista su turnyro lentelės kaimynais Minsko „Partizan“, teigiama pranešime spaudai.

Pirmųjų rungtynių su „Dinamit“ pradžia buvo rami. Abi komandos žaidė atsargiai, vengdamos klaidų gynyboje. Pirmieji įvartį įpusėjus kėlinukui, 10 min.,pasiekė aikštelės šeimininkai, o po 2 min.minučių rezultatas jau buvo lygus – gražiu smūgiu į vartų viršutinį kampą, po tikslaus Jurijaus Kondratovičiaus perdavimo, pasižymėjo vilniečių kapitonas Martynas Karkauskas. Visgi iki pertraukos šio rezultato „UV 2003“ nepavyko išsaugoti-baigiantis kėlinukui varžovai pelnė antrą savo įvartį.

Po pertraukos minskiečiai didina persvarą mušdami trečią įvartį, į ką „vienuoliai“ atsako J.Kondratovičiaus (Eimanto Rudžio rez.perd.) taikliu smūgiu. Pralaimint 2:3, vilniečiai neišnaudojo turėtas 3 puikias progas ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai. Neįmuši tu, įmuša tau – „Dinamit“ rezultatyviai užbaigia dar dvi atakas ir laimi atkaklų, įdomų susitikimą rezultatu 5:2.

Ir antrosios lietuvių rungtynės su „Partizan“ klostėsi panašiu scenarijumi – daug neišnaudotų progų ir apmaudžiai iš rankų išleista pergalė rungtynių pabaigoje.

Per pirmas 10 min. komandos nepasižymėjo, o per kitas 10 min. įvarčiai pabiro vienas po kito. Pirmąjį rungtynių įvartį 12 min. pelno M.Karkauskas (E.Rudžio rez.perd.). Prabėgus 1 min. varžovai rezultatą išlygina, bet jau po 8 sek. vilnietis Mindaugas Varnelis išveda savo komandą į priekį - 2:1.

„UV 2003“ trapi persvara išsilaikė tik 1 min. Išlyginę rezultatą, minskiečiai nesustojo- per 3 minutes pelnė dar 2 įvarčius ir poilsiui išėjo pirmaudami 4:2.

Po pertraukos jau lietuviai smaginosi įvarčiais – dviem įvarčiais,29 ir 34 min.,M.Karkauskas lygina rezultatą, o 35 min.Šarūnas Grilevičius išveda savo komandą į priekį – 5:4. Kai iki trečiosios pergalės turnyre lieka tik 39 sek., varžovai atstato pusiausvyrą rungtynėse ir atima iš „vienuolių“ brangius taškus, kurie labai reikalingi kovojant dėl vietos pirmame turnyro lentelės ketvertuke, po reguliariojo sezono runtynių tęsiantį kovą dėl čempionato apdovanojimų.