Sankt Peterburge (Rusija) vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 140-160 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su žirgu Lascar 41 užėmė trečiąją vietą.

24-erių metų šiaulietis persirungime, kuriame dalyvavo penki raiteliai, nusileido estui Gunnarui Klettenbergui su Bingo ir baltarusiui Vasilijui Ivanovui su Aleqs. Nugalėtojui atiteko 7700, o B. Gutkauskui - 4200 eurų (14500 litų) premijos.

Andrius Petrovas su P&L van Helsing užėmė 17-ąją, o Matas Petraitis su Cattio - 24-ąją vietas.

Šioje rungtyje dalyvavo 25 duetai.

B. Gutkauskas su Lascar 41 laimėjo trečiąjį konkūrą (kliūčių aukštis - 145 cm), su Resonanz 34 aštuntajame konkūre (145 cm) užėmė antrąją, o šeštajame konkūre (150 cm) - trečiąją vietas.

B. Gutkauskas iš viso šiose varžybose uždirbo per 19 tūkst. eurų (per 66 tūkst. litų).

Ketvirtąjį konkūrą (120-125 cm) laimėjo Stasys Jasas su Marsu, o penktajame konkūre (135 cm) trečiąją vietą užėmė Nerijus Šipaila su Lady Sieglinn.