Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate pirmadienį „Colorado Avalanche“ komanda svečiuose po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:1, 0:1; 1:0) įveikė „Toronto Maple Leafs“ ekipą.

Penktąją pergalę per šešerias rungtynes iškovojęs „Avalanche“ klubas tapo absoliučiu lygos lyderiu.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 11 sek., įmušė Davidas Jonesas. Nugalėtojų gretose per pagrindinį laiką pasižymėjo Danielis Winnikas (24 min.) ir Milanas Hejdukas (35).

„Maple Leafs“ ekipai įvarčius pelnė Philas Kesselas (21) ir Nikolajus Kuleminas (56). Toronto komanda, po ketverių rungtynių turinti 7 taškus, Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą.

Pirmadienio rungtynių rezultatai.

„Toronto Maple Leafs“ - „Colorado Avalanche“ 2:3, po pratęsimo (0:0, 1:2, 1:0; 0:1)

„Tampa Bay Lightning“ - „Florida Panthers“ 4:7 (2:2, 1:2, 1:3)

„Winnipeg Jets“ - „Pittsburgh Penguins“ 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

„Edmonton Oilers“ - „Nashville Predators“ 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

„San Jose Sharks“ - „Anaheim Ducks“ 2:3 (0:2, 1:0, 1:1).