6
Diego Maradona (nuotr. Vida Press)

Neįtikėtino populiarumo susilaukusios pasaulio regbio pirmenybės baigsis nauju rekordu. Dėl pasaulio čempionės karūnos kausis Naujosios Zelandijos ir Australijos rinktinės. Šios dvi šalys planetos pirmenybes yra laimėjusios po du kartus, todėl jau mažiau nei po savaitės kažkuri iš jų triumfuos rekordinį - trečiąjį - kartą.

6

Antrajame pusfinalyje sekmadienį Australijos rinktinė po dar vieno regbio trilerio 29:15 (19:9) nugalėjo kovingąją Argentinos komandą.

Šios rungtynės prasidėjo neįtikėtinai - po itin apmaudžios argentiniečių klaidos, jau 68-ąją mačo sekundę žeminimą atliko australas Robas Simmonsas. Tai greičiausiai pelnyti taškai šiose planetos pirmenybėse. Dar du žeminimus pirmajame kėlinyje atliko Adomas Ashley-Cooperis, o argentiniečiams taškus pelnė tik baudos smūgių meistras Nicolas Sanchezas.

Likus žaisti 26 minutes, N. Sanchezas realizavo penktąjį baudos smūgį iš tiek pat galimų ir sumažino argentiniečių atsilikimą iki septynių taškų (15:22), bet nesustabdomasis A. Ashley-Cooperis atliko trečiąjį kamuolio prispaudimą įskaitiniame plote ir australai išsaugojo pranašumą iki finalinio teisėjo švilpuko.

Argentinos rinktinė, kurią šiose rungtynėse gyvai palaikė futbolo legenda Diego Maradona, antrajame kėlinyje turėjo galimybių surengti rezultatyvių atakų, bet greitiems Argentinos žaidėjams pritrūko šaltakraujiškumo lemiamuose epizoduose ir apsigynę australai pratęsė savo pergalingą žygį. Naujoji Zelandija ir Australija tarpusavyje pasaulio čempionato finale žais pirmąjį kartą.