Utenos „Juventus“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Dar pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovę Žydrūno Urbono auklėtiniai neleido suabejoti savo persvara ir 92:79 įveikė Alytaus „Dzūkiją“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo karjeros rungtynes sužaidęs Mindaugas Kupšas. Aukštaūgis per 31 minutę pelnė 25 taškus, atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

„Juventus“ gretose Arvydas Šikšnius įmetė 17 taškų, Anthony Irelandas pridėjo 16 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Dovio Bičkauskio sąskaitoje buvo 10 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Dzūkijos“ ekipoje rezultatyviausias buvo Katinas Reinhardtas, kuris pelnė 21 tašką ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Paulius Petrilevičius surinko 17 taškų, Gediminas Navickas – 13.

Uraganinį puolimą pademonstravusi „Juventus“ greitose atakose pelnė net 26 taškus, o „Dzūkija“ vos 4.

Uteniškių pranašumas dviženklę persvarą pasiekė pirmajame ketvirtyje (16:5), o po ilgosios pertraukos skirtumas peržengė ir 20 taškų ribą (60:36).

Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Dzūkija“ sumažino savąjį deficitą iki 10 taškų (57:67), tačiau spurtu 18:6 atsakę aikštelės šeimininkai nutolo iki nebepavejamos ribos (85:63).