Dvidešimt ketvirtą nesėkmę iš eilės septynių ekipų atvirojo Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono mače patyrė autsaiderė Elektrėnų "Energija", šeštadienį svečiuose 2:7 (1:2, 1:4, 0:1) nusileidusi ketvirtojoje pozicijoje esančiai Rygos LSPA (35 tšk.) ekipai.

Įvarčius svečiams pelnė Sergejus Ivanuškinas (04:40) bei Algimantas Visockas (27:23).

Du lietuvius savo gretose turinti Liepojos "Metalurgs" (3 vieta - 51 tšk.) šeštadienį namuose 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo šeštojoje pozicijoje esančius Narvos "Big Diamonds" (22 tšk.) ledo ritulininkus.

Darius Lelėnas šiame mače niekuo nepasižymėjo, o Darius Pliskauskas nugalėtojų gretose nerungtyniavo.

Septintą pergalę čempionate iškovojo keturių lietuvių Daugpilio "Latgale" komanda, savo aikštelėje 5:3 (2:0, 1:3, 2:0) įveikusi Rygos "Riga 2000" ledo ritulininkus.

Vieną įvartį nugalėtojams pelnė bei rezultatyvų perdavimą atliko Saulius Limontas. Dovydo Kulevičiaus sąskaitoje - vienas rezultatyvus perdavimas. D. Kumeliauskas šiame mače gavo keturias (2+2), o Egidijus Bauba - dvi baudos minutes.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių skirtumas, taškai):

1. Uogrės ASK 24 16 3 5 0 107:77 54
2. Rygos "Riga 2000" 24 16 2 6 0 100:68 52
3. Liepojos "Metalurgs" 20 16 1 2 1 110:47 51
4. Rygos LSPA 23 7 6 8 2 77:89 35
5. Daugpilio "Latgale" 22 7 0 10 5 71:82 26
6. Narvos "Big Diamonds" 23 5 1 12 5 59:81 22
7. Elektrėnų "Energija" 24 0 0 24 0 62:143 0