Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Kiek sportą nualino ir t.t.,jokios reakcijos iš valdžios.O Gedimino kalnas,kiek pabrango.Ir išvis,kas sugalvojo ir kas palaimino medžių nukirtimą.O kur neišlenda į dienos šviesą 
                    
    
  
                                    Lietuvių jie neprijema. Jei būna gasterbaiteriai ir lietuvis pasirenka skeltanagi.
                    
    
  
                                    Atrado.Jau keliolika metų taip ir dar už km moka,jei išvis moka,jei nežinot,ir atskaitinėja už ką tik nori,kuro normos iš debesų ištrauktos.Vien žo krušt ir krušt tuos vežėjus,kaip ir valdžią.
                    
    
  
                                    Čia visur taip:vežėjai,statybos sektorius,nekvalifikuotas darbas,kur nereikalinga kalba.Valstybės pareigūnai gudrybes atskleidinėja.. dibti pradėkite
                    
    
  
                                    Kodėl juos reikia remti. Tegu rinka būna visiems vienoda. 
                    
    
  
                                    Tai sutvarkys kas nors tos vežėjus? 
                    
    
   @As
                Kao vėžys ant kalno sušvilps.
                    
    
   @As
                Kaip sutvarkys jeigu nenori tvarkyti? Arba nesugeba.
                    
    
   @Nu
                Arkliui aišku,kad nenori.Ir visi žinome kodėl !!! Juk ir pinigus pervedė įmonėms, no ne į žmonių sąskaitas,todėl paprasti darbo žmonės liko ,,ant ledo".
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Atskleidė vežėjų gudrybę: registruoja daugybę laisvų darbo vietų, kad padidintų kvotas vairuotojams iš užsienio