Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Youri Tielemansas jau 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0.

Davidas Luizas 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Alexandre‘as Lacazette‘as per pridėtą pirmojo kėlinio laiką užtikrintai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Nicolas Pepe 52-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir rezultatas tapo 3:1.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.