Klaipėdos „Atlantas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“. Uostamiesčio klubas XXIV ture savo aikštėje nesunkiai rezultatu 4:1 (1:0) įveikė Alytaus „Dainavą“. Dukart pasižymėjęs Evaldas Razulis snaiperių klasifikacijoje pakilo į pirmąją vietą. Jo sąskaitoje – jau 16 įvarčių.

Nors aikštės šeimininkai nuo pirmųjų minučių užgulė „Dainavos“ vartus, alytiškiai gynėsi patikimai ir Vitalijus Artjomenko darbo praktiškai neturėjo. Pavojingai, tačiau netaikliai į vartus smūgiavo Tadas Eliošius, Marius Papšys. Pasirinkę kontratakų taktiką svečiai „Atlanto“ į aikštės pusę pereidavo retai.

„Dainavos“ gynyba pirmą kartą suklydo 23-ąją minutę. Donatas Kazlauskas individualiu reidu kairiajame krašte įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tinklą, išvesdamas klaipėdiečius į priekį. Per likusį laiką iki kėlinio pabaigos žaidimo scenarijus nesikeitė: „Atlantas“ atakavo, o „Dainava“ drausmingai gynėsi.

Nepatenkintas rungtynių eiga, svečių treneris Darius Urbelionis per pertrauką atliko iš karto du keitimus komandos sudėtyje, tačiau žaidimo pakeisti nepavyko. Ypač sunkiai alytiškiams sekėsi apsiginti nuo dešiniajame krašte siautusio Mariaus Papšio.

Būtent po perdavimo iš dešiniojo flango 67-ąją minutę smūgiu galva savo įvartį įmušė E.Razulis, padvigubindamas „Atlanto“ persvarą. Dar po keturių minučių rungtynių baigtis tapo visiškai aiški, kai vos po keitimo aikštėje pasirodęs komandos debiutantas Ernestas Veliulis taip pat nepraleido savo progos pasižymėti, iš kelių metrų pasiuntęs kamuolį į tinklą po M.Papšio perdavimo.

Susirinkusiems žiūrovams liko neišspręstas tik vienas klausimas – ar pavyks E.Razuliui tapti vienvaldžiu snaiperių klasifikacijoje lyderiu. Atsakymą pateikė pats puikų sezoną žaidžiantis puolėjas, 82-ąją minute smūgiu galva pelnęs antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį po dar vieno idealaus M.Papšio perdavimo.

Po keturių minučių pasinaudojęs „Atlanto“ atsipalaidavimu gynyboje ir sumaištimi baudos aikštelėje paguodos įvartį „Dainavai“ pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Teisis Leskauskas.

Kėlinio pabaigoje po kampinio E.Razulis turėjo puikią galimybę įmušti trečiąjį savo įvartį, tačiau puikią reakciją pademonstravo V.Artjomenko, šuoliu atrėmęs puolėjo smūgį galva.

Klaipėdos „Atlantas“ – Alytaus „Dainava“ 4:1 (1:0).

„Atlantas“: M.Galdikas, R.Baravykas, M.Beneta (70 min. Z.Jesipovas), M.Kazlauskas, K.Gnedojus, D.Navikas (74 min. A.Urbšys), G.Žukauskas, D.Kazlauskas (68 min. E.Veliulis), T.Eliošius, M.Papšys, E.Razulis.

„Dainava“: V.Artjomenko, A.Mikaitis, N.Kavaliauskas, D.Padaigis, D.Gunevičius (46 min. V.Rutkauskas), N.Bartkevičius, R.Stankevičius (46 min. M.Strauka), L.Savastas (72 min. T.Leskauskas), L.Sendžikas, T.Vitukynas, K.Balčiūnas.

Įvarčiai: D.Kazlauskas (23), E.Razulis (67, 82), E.Veliulis (71); T.Leskauskas (86).

Geltonos kortelės: M.Papšys (90+2); V.Rutkauskas (58), M.Strauka (77).

Rungtynių teisėjai: N.Dunauskas, V.Gerasimovas, L.Aržuolaitis „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Tauragės "Tauras" 21 1 1 19 13:64 4

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: E.Razulis („Atlantas“) – 16 įvarčių, N.Valskis („Sūduva“) – 15, K.Bilinskis („Žalgiris“) –14, A.Staponka („Banga“) – 10, G.Alaverdašvili („Šiauliai“) ir A.Buinickij („Ekranas“) – po 9.