Trečias iš eilės draugiškas rungtynes laimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ antrą kartą laimėjo tokiu pat rezultatu 1:0 – šį kartą nugalėtas Kauno rajono „Hegelmann“.

Vienintelį įvartį pirmo kėlinio pabaigoje įmušė 18 metų puolėjas Motiejus Burba.

„Žalgirio“ starto sudėtyje šioje kontrolinėje dvikovoje pirmą kartą pasirodė Fabienas Ourega, o M. Burba nuo dvikovos pradžios užėmė poziciją atakos smaigalyje.

Įpusėjus kėliniui po Manto Fridriko pražangos prieš Francis Kyeremeh buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau Nicolaso Gorobsovo smūgį atrėmė vartininkas Ignas Plūkas.

Prieš pertrauką „Žalgiriui“ visgi pavyko pasižymėti – po F. Ourega perdavimo iš krašto M. Burba galva nukreipė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai galėjo padidinti persvarą, bet M. Oyewusi smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Rungtynėms baigiantis po Josipo Tadičiaus prasiveržimo „Hegelmann“ vartus gelbėjo vartininkas.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu (46 min. Petar Mamič), Nemanja Ljubisavljevič (46 min. Ivan Tatomirovič), Kipras Kažukolovas, Mario Pavelič (46 min. Saulius Mikoliūnas), Nicolas Gorobsov (83 min. Gabrielis Nikonovas), Marko Miličkovič (46 min. Mantas Kuklys), Ovidijus Verbickas (75 min. Adams Olubi), Fabien Ourega (46 min. Mathias Oyewusi), Francis Kyeremeh (72 min. Donatas Kazlauskas), Motiejus Burba (46 min. Josip Tadič).

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais šeštadienį, vasario 12 d., prieš „Jonavos“ ekipą. Vasario 19 d. numatoma paskutinė kontrolinė dvikova su „Nevėžiu“, o vasario 26 – Supertaurės rungtynės.