Pralaimėjimą Europos vaikinų (iki 18 metų) čempionato antrojo etapo rungtynėse patyrė Lietuvos rinktinė, kuri 75:84 (22:32, 18:18, 20:17, 15:17) nusileido bendraamžiams iš Ispanijos.

Lietuviai grupėje liko trečioje vietoje ir penktadienį ketvirtfinalyje jų varžovai bus turkai.

Mačą taikliu metimu pradėjo Lietuvos rinktinės narys Simonas Kymantas (2:0), tačiau sužaidus kėlinyje beveik keturias minutes priekyje jau buvo ispanai (12:6). Kėlinyje sužaidus pusę laiko lietuvių deficitas buvo 8 taškai - 9:17. Ispanai ir toliau nemažino apsukų ir iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėms jie pirmavo jau 29:14. Po prastai sužaistų pirmųjų dešimties minučių Lietuvos aštuoniolikmečiai turėjo 10 taškų deficitą - 22:32.

Lietuviai bandė vytis varžovus antrajame kėlinyje ir po Tauro Jogėlos dvitaškio komandos skyrė 8 taškai (29:37), tačiau čia pat ispanai vėl truktelėjo į priekį ir padidino pranašumą - 43:31. Po spurto 7:0 Lietuva priartėjo iki varžovų - 38:45. Lietuvių deficitas ir po antrojo kėlinio siekė dešimt taškų - 40:50.

Lietuviai ir toliau negalėjo nieko prieš pastatyti ispanus, kurie po keturių žaidimo minučių trečiajame kėlinyje jau pirmavo 62:44. Kėliniui persiritus į antrąją pusę po Tomo Lekūno baudos metimų skirtumas šiek tiek sumažėjo - 52:62. Per trečiąjį ketvirtį lietuviams pavyko priartėti iki 7 taškų - 60:67.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje lietuviai kilo į lemiamą šturmą ir po S.Kymanto dviejų taškų su pražanga komandas skyrė tik keturi taškai - 68:72. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms, ispanams pataikius baudos metimus, lietuvių deficitas buvo keturi taškai - 72:76. Ispanai arčiau priartėti mūsiškiams neleido ir iškovojo pergalę - 84:75.

Lietuva: Simonas Kymantas 23 (9 atk. kam.), Tauras Jogėla 12, Tomas Dimša 10, Marius Grigonis 9, Tomas Lekūnas 6, Lukas Lekavičius 4, Paulius Semaška 4, Osvaldas Olisevičius 3, Artūras Gudaitis 3, Martynas Paliukėnas 1.

Ispanija: Danelis Diezas 19 (17 atk. kam.), Jaime'as Fernandezas 19, Jorge'as Sanzas 10, Alejandro Redondo 10, Alejandro Suarezas 10.