Futbolininkas Artūras Žulpa UEFA Europos lygos grupių turnyre nežais. Lietuvio atstovaujama Kostanajaus „Tobol“ apmaudžiai krito antrajame kvalifikaciniame etape.

A. Žulpos komanda antradienį svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Jerevano „Pyunik“.

Armėnijos ekipa pergalę išplėšė rungtynių pabaigoje, kai 82-ąją minutę pasižymėjo nuo antrojo kėlinio pradžios žaidęs Mohamedas Konate.

„Pyunik“ mačą baigė dešimtiese. 89-ąją minutę už antrąjį įspėjimą iš aikštės pašalintas Petros Avetisyanas.

„Tobol“ lietuvis rungtyniavo visą susitikimą. Saugui 51-ąją minutę parodyta geltona kortelė.

Kostanajaus futbolininkai iš tolimesnių varžybų pasitraukė dėl „Pyunik“ svečiuose pelnyto įvarčio. Pirmąsias rungtynes A. Žulpos komanda prieš savaitę namuose laimėjo 2:1.