Ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo lietuviškasis Sankt Peterburgo „Zenit“ (7/3), kuris namie 75:66 (20:14, 22:16, 17:20, 16:16) įveikė Berlyno ALBA (3/7) ekipą.

ALBA pirmavo tik kelias minutes pirmame kėlinyje – įpusėjus jam pirmavo 12:10, bet tada šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 ir nuo tada nė karto neatsiliko.

Antrame kėlinyje „Zenit“ susikrovė dviženklį pranašumą ir gantinai užtikrintai jį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 16 naudingumo balų – daugiausiai šį sezoną.

Prasčiau rungtynės susiklostė Mindaugui Kuzminskui – jis per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), perėmė kamuolį, triskart prasižengė ir surinko nulį naudingumo balų.

„Zenit“ šiame susitikime suklydo vos 8 kartus ir perėmė net 9 kamuolius, kai ALBA pridarė 16 klaidų.

Sankt Peterburgo komandą į pergalę vedė Jordanas Loydas – gynėjas sukratė 25 taškus (7/11 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6, perėmė 5 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Zenit“: J. Loydas 25, J. Mickey 12, C. Frankampas 10, A. Gudaitis 9.

ALBA: M. Erikssonas 20, J. Thiemannas 11, M. Lo 10.