Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0 – 2 turėjo pripažinti „Newcastle United“ futbolininkų pranašumą ir prarado svarbius tris taškus.

Allanas Saintas Maximinas 36-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau Aaronas Ramsdale‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Callumas Wilsonas 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Martino Odegaardo 83-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Bruno Guimaraesas 85-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Bukayo Saka 90-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo pasiaukojančiai sužaidęs gynėjas ir pasižymėti nepavyko.

„Arsenal“ po 37 sužaistų rungtynių turi surinkęs 66 taškus ir nukrito į penktąją „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu tiek pat susitikimų sužaidęs „Tottenham“ su 68 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, kuri leidžia kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje.