„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo tiesioginius konkurentus kovoje dėl titulo Londono „Arsenal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Kevinas De Bruyne 7-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Reidą atlikęs Bernardo Silva 22-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis problemų Aaronui Ramsdale‘ui nesukėlė.

Erlingas Haalandas 28-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau A.Ramsdale‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Johnas Stonesas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

K.De Bruyne 54-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Gabrielis 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir sukurti pavojaus nepavyko.

Ilkay’us Gundoganas 64-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Bukayo Saka 80-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau smūgis buvo labai netikslus.

Robas Holdingas 86-ąją minutę smūgiu dešine koja pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:3.

E.Haalandas per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o „Man City“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 4:1.

Įdomūs faktai:

• Kevinas De Bruyne pelnė aštuonis įvarčius prieš „Arsenal“ klubą „Premier“ lygos rungtynėse. Tai yra trimis įvarčiais daugiau nei prieš bet kurį kitą varžovą šiame čempionate.

• Tik penki žaidėjai atliko daugiau rezultatyvių perdavimų „Premier“ lygoje šį sezoną nei Erlingas Haalandas (7): Kevinas De Bruyne (16), Bukayo Saka (11), Leandro Trossardas (9), Andrew Robertsonas (8) ir Michaelas Olise (8).

• Erlingas Haalandas pelnė 33 įvarčius „Premier“ lygoje šį sezoną. Tai yra naujas rekordas, kai šiame čempionate yra žaidžiamos 38 rungtynes. Mohamedas Salah – 32 (2017/2018 m.), Luisas Suarezas – 21 (2013/2014 m.), Cristiano Ronaldo – 31 (2007/2008 m.), Alanas Sheareris – 31 (1995/1996 m.)

• „Man City“ laimėjo dvylika iš eilės žaistų rungtynių „Premier“ lygoje prieš „Arsenal“, jų metu pelnė 33 įvarčius ir praleido vos 5.

• „Arsenal“ nesugebėjo laimėti paskutinių ketverių žaistų rungtynių „Premier“ lygoje (lygiosios su „Liverpool“, „West Ham United“ ir „Southampton“ bei pralaimėjimas prieš „Man City“)

• „Arsenal“ po 33 sužaistų rungtynių turi surinkęs 75 taškus ir išlieka pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu dviem susitikimais mažiau sužaidęs „Man City“ su 73 taškais alsuoja į nugarą ir žengia antras.