0
TV3

Devintą kartą surengtame „Efes Pilsen“ taurės turnyre triumfavo Argentinos vyrų krepšinio rinktinė. Sergio Hernandezo auklėtiniai finale 93:89 (20:19, 16:20, 16:22, 29:20; 12:8) po pratęsimo palaužė Pasaulio čempionato šeimininkus turkus.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Carlosas Delfino, surinkęs 30 taškų bei sugriebęs 8 atšokusius kamuolius. Luisas Scola (6 atk. kam.) pridėjo 14, Leonardo Gutierrezas – 12, Pablo Quinterosas – 10 taškų.

Pralaimėjusiems Semihas Erdenas (8 atk. kam.) pelnė 15, Hidayetas Turkoglu bei Keremas Tunčeri – po 14 taškų.

Kitose turnyro rungtynėse būsimi lietuvių varžovai kanadiečiai 76:88 (16:18, 11:16, 30:27, 19:27) nusileido Libano nacionalinei komandai.

Rezultatyviausiai Libano ekipoje rungtyniavo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Jacksonas Vromanas (7 atk. kam.), surinkęs 17 taškų. Mattas Freije (8 atk. kam.) prie pergalės pridėjo 16, Fadi El Khatibas – 15, Eliasas Rustomas – 12 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Olu Famutimi (20 tšk.), Kelly Olynykas (12 tšk.), Denhamas Brownas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) bei Levonas Kendallas (9 tšk., 6 atk. kam.).