Trečiadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-196) startavo „Challenger“ serijos turnyre ant grunto. Italijoje vykstančiame turnyre lietuvis 7:6 (7-3), 2:6, 4:6 nusileido serbui Laslo Djere (ATP-123).

Lietuvis po įtemptos kovos laimėjo pirmąjį setą, tačiau aukščiau reitinguotas Serbijos tenisininkas įrodė savo pranašumą.

Abu tenisininkai kartą jau žaidė. 2015-aisiais metais pergalę 6:3, 6:2 šventė lietuvis.

Serbas šiemet iškovojo 28-ias pergales ir patyrė 18-a pralaimėjimų. Jis ypač mėgsta žaisti ant grunto ir šiemet nugalėjo ne vieną žinomą tenisininką – Martiną Kližaną, Daniilą Medvedevą, Paolo Lorenzį, Fernando Verdasco.

R. Berankis šiemet, vos tik spėjęs pasveikti po sunkios klubo traumos, laimėjo „Challenger“ serijos turnyrą ant grunto Azijoje. Vimbldone lietuviui nepavyko įveikti pirmojo varžovo.

Už pergalę pirmame Perudžos „Blue Panorama Tennis Cup“ turnyro rate serbas gavo 6 ATP reitingo taškus.

Antrame rate L. Djere lauks akistata su po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekusiu Australijos atstovu Marcu Polmansu (ATP-202).