Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ka ji ateme 68 lt vistiek pensininkai dauguma gaudavo daugiau nei dirbantys ,o tie pensininkai kurie budami darbingo amziaus dinderi muse kaip kai kurie cia tai ir gyvena su 600lt,kazkodel kiti pensininkai susitaupo po keliasdesim tukstanciu,kaip sakant BUKIM BIEDNI BET TEISINGI
Būtinai balsuosiu. Patarimas tiems, kurie irgi ruošiasi: nebijokite. Visi mes esame lietuviai, visiems mums rūpi Tėvynės likimas. Blogiau tikrai nebus. Balsuokite, kaip širdis geidžia. Saugokitės tik siauros ideologijos pridvokintų protų. Tokie mūsų kubiliniai, liberalai, socdemai, kai kurios smulkesnės partijos. Negerai rinkti tuos, kurie sunkmečiu, vardan tos Lietuvos, atima varganus pensijos litus iš savo artimo.
Dėl SNORO aferos D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!
Kas stumia ant Kubiliaus tie yra pilkos mases, kurios nei trupucio nesisaudo politikoje.
Aisku si vertinimo kompanija ,,labai,, patikima.O jeigu ir ateis kriziu sukelimo profesionalai,tai neilgai galesit pasidziaugti 1500 minimumu.Paskui,kaip graikai matysite vidurini pirsta.
susikisk ta kubila i sikna.jam ten jeta
ateina agurkychu armija seiman... tikiuosi, kad zmones susipras, per kelias likusias dieneles, kad bus krachas jeigu taip balsuos. nors apklause cia 100 zmoniu ir daro isvadas :) kubiliau pirmyn! :)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų