Trečiosiose Italijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Lega Basket Serie A) pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" komanda antradienį namuose tik po trijų pratęsimų 114:108 (26:22, 16:16, 20:27, 22:19; pratęsimai - 11:11, 6:6, 13:7) įveikė Romos "Lottomatica" ekipą ir, persvėrė serijos iki trijų pergalių rezultatą savo naudai - 2:1.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje Sienos krepšininkai pralaimėjo 74:88, o antrąjį svečiuose laimėjo 84:76.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei blokavo varžovo metimą. Per 25 minutes R. Kaukėnas pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 5, realizavo 8 baudos metimus iš 10 ir visus 6 baudų metimus, tačiau spėjo prasižengti 5 kartus.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė Josephas Forte (22 tšk.), Terrellas McIntyre`as (20 tšk.) ir Romainas Sato (16 tšk.).

Romos ekipoje išsiskyrė Ognjenas Askarbičius (26 tšk.), Dejanas Bodiroga (23 tšk.), Davidas Hawkinsas (16 tšk.) ir Erazemas Lorbekas (14 taškų).

Ketvirtosios serijos rungtynės ketvirtadienį jau vyks Romoje.