Ketvirtadienį Europos konferencijų lygos rungtynėse buvo pašalinti net trys žaidėjai, o „Tottenham“ namuose 3:2 palaužė „Vitesse“ ekipą.

Tai buvo naujojo „Tottenham“ stratego Antonio Conte debiutas komandoje.

Šeimininkus į priekį 14 minutę išvedė Sonas Heungas-minas, o skirtumą po 8 minučių padvigubino Lucasas Moura (22‘). Dar po 6 minučių Jacobas Rasmussenas pelnė įvartį į savus vartus ir komandas skyrė jau trys įvarčiai.

„Vitesse“ dar pirmame kėlinyje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vieno, kai pasižymėjo Jacobas Rasmussenas (32‘) ir Matušas Bero (39‘).

Antrame kėlinyje pasipylė raudonos kortelės: 59-ą minutę buvo pašalintas „Tottenham“ žaidėjas Cristianas Romero, o 80-ą jau svečių futbolininkas Danilho Doekhi. Vos po 4 minučių raudoną kortelę prieš save išvydo ir dar vienas svečių žaidėjas Markusas Schubertas.