Anglijos „Premier“ lygoje – užtikrintos „Man City“ ir „Chelsea“ klubų pergalės

Haalandas ir vėl pelnė įvartį, papildyta 21.26 val.

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus.

Joao Cancelo 20-ąją minutę išsivadavęs iš gynybos nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Philas Fodenas 32-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Stuartas Armstrongas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Riyadas Mahrezas 49-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Erlingas Haalandas 65-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rungtynių rezultatas tapo jau net 4:0.

Norvegas jau pelnė tiek „Premier“ lygoje įvarčių (15), kiek „Man City“ rezultatyviausias žaidėjas praėjusiame sezone.

Puolėjas taip pat tapo vos antruoju žaidėju, pasižymėjusiu septyneriose iš eilės „Premier“ lygos rungtynėse po Sergio Aguero (2019 m. gegužės-rugsėjo mėn.)

Tuo tarpu kitame dienos susitikime Londono „Chelsea“ namuose 3:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus.

Šeimininkus Kai Havertzas į priekį išvedė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai tiksliai smūgiavo galva ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Christianas Pulisičius 54-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino „mėlynųjų“ ekipos pranašumą 2:0.

O po keiimo aikštėje pasirodęs puolėjas Armando Broja rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir įtvirtino šeimininkų pergalę 3:0.