„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje net 4:0 sutriuškino „Wolves“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Mohamedas Salah 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Georginio Wijnaldumas 58-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Joelis Matipas 68-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Nelsonas Semedo 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o Anglijos čempionai iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.