Dohoje (Kataras) ketvirtadienį startavo trečiasis šio sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etapas, į kurį atvyko du lietuviai – Danas Rapšys bei Andrius Šidlauskas.

Vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje A.Šidlauskas distanciją įveikė per 59.67 sek. ir užėmė 8-ą vietą, o finalą pateko net 10 sportininkų.

Atranką laimėjo favoritas olandas Arno Kamminga (57.04). Antras buvo vokietis Fabianas Schwingenschloglis (57.82), trečias – rusas Antonas Čupkovas (57.83).

Vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas prasidės ketvirtadienį 19.01 val. Lietuvos laiku.

D.Rapšiui 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje net nereikėjo plaukti.

Šioje rungtyje užsiregistravo vos 8 sportininkai, kurie visi pateko tiesiai į finalą. Nuo 18.13 val. vyksiančiame finale D.Rapšiui rimčiausią konkurenciją vėl turėtų sudaryti Pietų Afrikos Respublikos talentas Matthew Satesas.