Maskvos CSKA (4/1) žaidė be trijų starto penketo žaidėjų, bet Willas Clyburnas pasirūpino, kad Rusijos klubas pasiektų dar vieną pergalę Eurolygoje.

Maskviečiai namie 88:82 (20:25, 28:13, 18:21, 22:23) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (3/2).

„Olympiakos“ daug sėkmingiau pradėjo rungtynes ir atitrūko 16:4, vis tik CSKA rezultatą išlygino vos per penkias minutes, o antro kėlinio viduryje jau patys susikrovė dviženklį pranašumą 58:44.

Per likusį laiką svečiams maksimaliai buvo pavykę priartėti per tris taškus, tačiau CSKA išlaikė mačo kontrolę iki pabaigos ir įsirašė ketvirtą iš eilės pergalę.

Šį mačą dėl nugaros skausmų vėl praleido Marius Grigonis, kartu su juo iš šalies įvykius stebėjo ir Nikola Milutinovas su Tornike Šengelija.

W. Clyburnas nugalėtojams pelnė 29 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 8/8 baud.) ir surinko 32 naudingumo balus. Po 16 taškų pridėjo Iffe Lundbergas ir Joelis Bolomboy’us, po  10 – Nikita Kurbanovas ir Aleksejus Švedas (2/7 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.).

„Olympiakos“ neišgelbėjo ir įspūdingai žaidęs Tyleris Dorsey – gynėjo sąskaitoje 32 taškai (4/4 dvit., 7/10 trit., 3/5 baud.).

Buvęs žalgirietis Thomas Walkupas pasižymėjo 6 taškais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Kitos rungtynės:

Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/3) – Berlyno ALBA (2/3) 63:78 (10:12, 15:26, 21:20, 17:20)