96
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 81:97 (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Ambicingam Vilniaus „Lietuvos rytui“ – skaudus dūris. Sostinės krepšininkai trečiadienį namie neturėjo jokių šansų, žaisdami su šalies vicečempionu Panevėžio „Lietkabeliu“ ir beviltiškai pralaimėjo – 81:97 (17:30, 19:25, 19:27, 26:15).

96

Nors namie žaidė „Lietuvos rytas“, arenos šeimininku jautėsi „Lietkabelis“. Jis pirmavo 10:5, o 7-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (19:9).

Kėlinio pabaigoje panevėžiečių pranašumas pasiekė naują rekordą – 28:15. Po ketvirčio „Lietkabelis“ pirmavo 30:17.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių persvara išaugo dvigubai – 34:17. Pranašumo rekordas – 22 taškai (39:17, 41:19).

28-ąją minutę komandas skyrė 26 taškai (74:48), 29-ąją – 29 (81:52).

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai atsipalaidavo, kėsinosi į šimtąjį tašką, bet jo nebepelnė.

„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 20 (8/14 dvitaškių, 5 atkovoti kamuoliai), Rokas Giedraitis 12, Travisas Petersonas 11 (7 atk. kam., 5 pražangos), Robertas Carteris 11 (6 atk. kam.), Jimmy Baronas 10.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 20 (7/9 metimų), Lorenzo Williamsas 14 (5/5 dvit., 5 atk. kam., 5 klaidos), Vaidas Čepukaitis 11 (5/8 dvit., 6 atk. kam.), Donatas Tarolis 11.