Vokietijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių turnyre Lietuvos atstovai užėmė dvi prizines vietas.

Graikų-romėnų imtynių turnyre 23-ejų metų Aleksandras Kazakevičius (svorio kategorija iki 74 kg) finale pralaimėjo dukart Europos pirmenybių bronzos medalininkui 36-erių metų vokiečiui Adamui Juretzko.

A. Kazakevičius pakeliui į finalą nugalėjo 2006 metų Europos vicečempioną 29-erių metų baltarusį Olegą Michalovičių, vokiečius - 24-erių metų Fabianą Jaehnickę ir 22-ejų metų Damian Hartmanną bei 24-erių metų rumuną Ionelį Puscasu.

Šioje kategorijoje dalyvavo 21 imtynininkas

Laisvųjų imtynių turnyre trečiąją vietą užėmė Vytas Čumakovas (iki 60 kg). Jis pirmojoje kovoje nusileido būsimam turnyro nugalėtojui lenkui Adamui Blokui, o paguodos varžybose įveikė vokietį Timą Schleicherį ir pelnė bronzos medalį. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 12 atletų.