Akvilė Paražinskaitė tapo dvejetų turnyro JAV nugalėtoja

Sarasotoje (JAV) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre antroji Lietuvos raketė Akvilė Paražinskaitė (WTA-510) kartu su kine YeXin Ma tapo dvejetų varžybų nugalėtojomis.

Šeštadienį finale lietuvė su kine per 1 valandą 20 minučių 6:2, 7:5 nugalėjo pirmą pagal skirstymą turnyro porą iš Taivano – Yu-Chieh Hsieh ir Chieh-Yu Hsu. Finalą A.Paražinskaitė su Y.Ma pradėjo spurtu 5:0 ir ramiai laimėjo pirmąjį setą. Antrajame sete jos išbarstė persvarą (4:2, 5:3, 5:5), bet dvyliktajame geime realizavo „break pointą“ ir įtvirtino pergalę.

Lietuvė su kine realizavo 6 iš 10 turėtų „break pointų“ (taivanietės – 3 iš 11). Jos geriau rinko taškus tiek pirmaisiais (62 proc. prieš 50 proc. laimėtų įžaistų kamuoliukų), tiek antraisiais (57 proc. prieš 44 proc.) padavimais.

A.Paražinskaitei su Y.Ma atiteko 1437 JAV doleriai ir po 50 WTA dvejetų reitingo taškų. Lietuvė ITF serijos moterų dvejetų turnyrą laimėjo 6-ą kartą karjeroje. Tiesa, visas ankstesnes pergales ji pasiekė ITF žemiausio rango turnyruose, o šį kartą triumfavo kiek pajėgesniame turnyre.

Antradienį vienetų starte lietuvė 2:6, 3:6 neatsilaikė prieš 8-ąją turnyro raketę amerikietę Elizabeth Halbauer (WTA-500). Už dalyvavimą vienetų varžybose lietuvei atiteko 244 JAV doleriai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Sarasotoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.