Trečiuoju Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro Didžiosios taurės turnyro finalo ketverto dalyviu tapo „Aisčių“ klubas. Kauniečiai svečiuose 69:63 (21:18, 17:20, 12:14, 19:21) įveikė „Alytaus“ komandą ir atsirevanšavo už nesėkmę namuose pirmosiose rungtynėse 90:93.

LKF taurės turnyro pusfinalyje „Aisčiai“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Puikiai rungtynes pradėję kauniečiai antrajame kėlinyje laimėjo atkarpą 14:0 ir po Dainiaus Gvazdausko dėjimo gerokai atitrūko - 38:21. Visgi audringai gerbėjų palaikomi alytiškiai po didžiosios pertraukos pradėjo mažinti deficitą ir Nerijaus Varnelio bei Mindaugo Jaruševičiaus tritaškių bei Viliaus Šumskio dvitaškio su pražanga dėka pavyko išlyginti rezultatą - 53:53.

Nors keturis tolimus metimus iš eilės pataikė pagrindinis „Aisčių“ įžaidėjas Tomas Rinkevičius, M.Jaruševičius likus žaisti 40 sekundžių baudos metimu su pražanga sumažino „Aisčių“ persvarą iki trijų taškų (63:66) ir tuo pačių išlygino bendrą dviejų rungtynių serijos rezultatą. Pergalingus taškus kauniečiams likus žaisti 10 sekundžių dvitaškiu su pražanga pelnė Donatas Motiejūnas.

Abi komandos šiose rungtynėse „pasižymėjo“ mesdamos baudos metimus. Alytiškiai pataikė vos 2 metimus iš 11 (18%), tuo tarpu kauniečių gretose tikslą pasiekė 5 baudos iš 16 (31%).

„Alytus“: M.Jaruševičius 18 (tritaškiai 5/7), N.Varnelis 16 (baudos 0/6, 10 atk. kam.), V.Gabšys ir V.Šumskis - po 9.

„Aisčiai“: D.Motiejūnas 20 (dvitaškiai 7/12, tritaškiai 1/1, 8 atk. kam.), T.Rinkevičius 14 (tritaškiai 4/12), T.Masiulis 12 (dvitaškiai 6/6, 14 atk. kam.), D.Gvezdauskas 8 (tritaškiai 2/11).