Trečiadienį (06.25) Šveicarijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos "Spitzen Leichtathletik Luzern" varžybose naują Lietuvos moterų 100 m bėgimo rekordą pasiekė Agnė Visockaitė.

Lietuvos sprinterė distanciją įveikė per 11,34 sekundės, įvykdžiusi planetos pirmenybių bei olimpinių žaidynių normatyvą.

Ankstesnis A. Visockaitei priklausęs šios rungties Lietuvos rekordas - 11,35 sek. - buvo užfiksuotas daugiau nei prieš trejus metus.

100 m bėgimo rungtyje trečiadienį lietuvė užėmė antrąją vietą, pralaimėjusi rusei Marinai Kislovai (11,11 sek.). Trečia finišavo britė Joice Maduaka (Džois Maduaka) - 11,35 sekundės:

1. Marina Kislova 11,11 sek.2. Agnė Visockaitė 11,343. Joice Maduaka 11,354. Chinedu Odozor (Nigerija) 11,445. Martina Feusi (Šveicarija) 11,55