Kamerūne vykstančiame Afrikos futbolo čempionate liko keturios rinktinės, pretenduojančios į titulą

Ketvirtfinalio rungtynėse sekmadienį Egipto rinktinė su Mohamedu Salahu 2:1 eliminavo Maroko komandą.

Maroko futbolininkai 7 min. išsiveržė į priekį po Sofiane'o Boufalo įvarčio. Vėliau iniciatyvos ėmėsi „Liverpool“ klubo lyderis M. Salahas. 53 min. jis išlygino rezultatą. Pratęsimo metu, 100 min., po M. Salaho prasiveržimo ir perdavimo pergalingą įvartį Egipto komandai pelnė Trezeguetas – 2:1.

Senegalo rinktinė 3:1 nugalėjo Pusiaujo Gvinėjos rinktinę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Famara Diedhiou (28 min.), Cheikhou Kouyate (63 min.) ir Ismaila Sarras (79 min.), pralaimėjusiems vienintelį įvartį pelnė Jannickas Buyla (57 min.).

Turnyro šeimininkai Kamerūno futbolininkai 2:0 nugalėjo Gambijos komandą. Abu įvarčius nugalėtojams įmušė Toko Ekambi (50 ir 57 min.).

Tuo metu Burkina Fasas po Dango Quattaros vienintelio įvarčio pirmo kėlinio pabaigoje 1:0 pranoko Tunisą.

Afrikos čempionato pusfinalyje trečiadienį Burkina Fasas kovos su Senegalu, o ketvirtadienį susitiks Kamerūnas ir Egiptas.