Vakar draugiškas rungtynes Glazge sužaidė vietos „Rangers“ ir italų AC „Milan“ ekipos. Susitikimas, kurį pilnutėliame „Ibrox“ stadione stebėjo net 45 tūkst. sirgalių, baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (0:0).

Nors pirmajame mačo kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tikras įvarčių lietus jų laukė po pertraukos.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai 64 minutę pasižymėjo DaMarcusas Beasley, tačiau jau 69 minutę pusiausvyrą atstatė 19-metis  AC „Milano“ brazilas Alexandre'as Pato. 77 minutę savo kolegos ir tautiečio pavyzdžiu pasekė ir Kaka, persvėręs rezultatą italų naudai – 2:1. Vis dėlto paskutinis žodis rungtynėse priklausė „Rangers“ futbolininkams, kurie po Sašos Papaco įvarčio 82 minutę išplėšė lygiąsias 2:2.

Visą antrąjį kėlinį „Rangers“ puolimo smaigalyje praleidęs snaiperis iš Lietuvos Andrius Velička niekuo neišsiskyrė.

Po susitikimo škotų klubo strategas Walteris Smithas buvo patenkintas saviškių pasirodymu:

„Atlikome gerą darbą. Šiandien žaidėme su viena geriausių Europos komandų, todėl lengva nebuvo, bet parodėme aukštą lygį. Antrame kėlinyje leidau pasireikšti šiemet mažiau žaidžiantiems futbolininkams, bet jie bendro vaizdo tikrai nesugadino.“

Priminsime, kad AC „Milan“ gretose šiose rungtynėse žaidė visas žvaigždynas: Ronaldinho, Kaka, Pato, Davidas Beckhamas, Filippo Inzaghi kiti.