Pirmadienį Rusijos krepšinio taurės finalo ketverto turnyro pusfinalyje Antano Sireikos treniruojamas Kazanės "Uniks" klubas su trimis lietuviais 88:63 (19:16, 32:17, 22:14, 15:16) sutriuškino Maskvos srities "Dinamo" ekipą su Giedriumi Gustu ir žais finale.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sergejus Čikalkinas ir Kšyštofas Lavrinovičius, pelnę atitinkamai 20 ir 19 taškų.

K. Lavrinovičius per 25 žaidimo minutes pataikė vienintelį mestą tritaškį, 3 dvitaškius iš 7, 10 baudų metimų iš 11, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 2 varžovų metimus.

Beveik 23 minutes žaidęs Saulius Štombergas nugalėtojams pelnė 7 taškus (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/3), sugriebė kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o beveik 6 su puse minutės (6:22) žaidusio Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje 2 taškai (dvitaškiai 0/1, baudos 2/2) ir 1 atkovotas kamuolys.

G. Gustas pelnė 13 taškų ir kartu su Nikolajumi Padiusu buvo rezultatyviausi pralaimėjusių ekipoje.

31 min. 40 sek. aikštėje pralaidęs įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 7, realizavo 2 baudų metimus iš 4, perėmė 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Antradienį turnyro finale "Uniks` krepšininkai žais su Maskvos CSKA klubu, kuris pirmajame pusfinalio susitikime 75:56 nugalėjo Maskvos "Dinamo" penketuką.