Pirėjaus “Olympiacos” klubas namuose nesugebėjo įveikti Vitorijos “Tau Ceramica” ekipos ir, pralaimėjęs rezultatu 89:95 (19:16, 22:28, 16:20, 32:31), pabaigė Eurolygos sezoną.

Rungtynės prasidėjo lygiai, abi komandos be didesnių problemų rado kelių varžovų krepšio link. Vėliau iniciatyvą turėjo Pirėjo krepšininkai, tačiau antrame kėlinuke Serkanas Erdoganas pataikė tris tritaškius iš eilės ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai 32:31. Po pirmosios rungtynių pusės “Tau Ceramica” pirmavo 44:41.

Po didžiosios pertraukos baskai rungtyniavo užtikrintai, tuo tarpu šeimininkai žaidė labai banguotai. Paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko minutėmis “Olympiacos” sušvelnino skirtumą, tačiau “Tau Ceramica” užtikrintai metė baudos metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 95:89.

Arvydas Macijauskas šįkart rungtyniavo daug naudingiau nei pirmose rungtynėse. Per 15 minučių jis pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo tris kamuolius, išprovokavo dvi varžovų pražangas bei perėmė vieną kamuolį. Be to, A.Macijauskas prasižengė keturis bei suklydo penkis kartus. Po mažiausiai trijų jo klaidų ispanai taškus pelnė greitomis atakomis ar baudos metimais.

“Olympiacos”: A.Acker 19, H.Domercant 17, A.Macijauskas 13, J.Penn 12 (5 rez. perd.), A.Zizic 11 (7 atk. kam.).

“Tau Ceramica”: L.Scola 20 (10 atk. kam.), T.Splitter 18 (9 atk. kam.), I.Rakocevic 17, S.Vidas 13, S.Erdogan 9.