ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro naudingiausių trečiosios savaitės žaidėjų penketuke trečią vietą su 33 naudingumo balais užėmė Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) klubo atakuojantis gynėjas 27-erių metų 193 cm ūgio lietuvis Arvydas Macijauskas.

"Olympiacos" krepšininkai ketvirtadienį namuose 104:76 sutriuškino Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) ekipą, o lietuvis pelnė 24 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo net 7 varžovų pražangas.

Per nepilnas 32 minutes (31:57) A. Macijauskas prametė visus 4 tritaškius, tačiau pataikė visus 8 dvitaškius ir realizavo 8 baudų metimus iš 9.

Naudingiausiu savaitės žaidėju tapo 40 balų surinkęs Simono Serapino bendraklubis amerikietis Jeremiahas Massey, kurio Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) komanda savo aikštelėje trečiadienį 77:73 įveikė Zagrebo "Cibona" (Kroatija) penketuką.

25-erių metų 202 cm puolėjas J. Massey į varžovų krepšį įmetė 28 taškus, po krepšiais atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, trissyk suklydo, du prasižengė ir išprovokavo 6 varžovų pražangas. Per 37 minutes jis prametė tritaškį, pataikė 12 dvitaškių iš 14 ir realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Antras tarp naudingiausių ULEB Eurolygos žaidėjų liko 37 balus surinkęs 21 metų 210 cm ūgio juodkalnietis Nikola Pekovičius, kurio Belgrado "Partizan Igokea" (Serbija) trečiadienį namuose 90:94 nusileido Eurolygos čempionui Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubui.

Pataikęs 8 dvitaškius iš 10 ir visus 12 baudų metimų, juodkalnietis per 33 minutes pelnė 28 taškus, sugriebė 10 kamuolių, 4 kartus suklydo bei 2 prasižengė ir privertė varžovus prasižengti 8 kartus.

Naudingiausių savaitės žaidėjų penketuką užbaigia ketvirtą ir penktą vietas užėmę 32 bei 31 naudingumo balą trečiajame ture surinkę atitinkamai 28-erių metų 186 cm ūgio Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipos įžaidėjas amerikietis Hollis Price`as bei dar vienas JAV atstovas - 32-jų metų 206 cm ūgio Pirėjo "Olympiacos" komandos puolėjas Marcas Jacksonas.