„Optibet A lygoje“ antradienį įvyko čempionato lyderių akistata. 6-ojo turo dvikovoje Vilniaus „Žalgiriui“ nepavyko pralaužti kietos „Panevėžio“ gynybos ir dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0.

Dvikovoje, kurioje susitiko daugiausiai įvarčių (12) šių metų pirmenybėse įmušę vilniečiai ir mažiausiai įvarčių (1) praleidę panevėžiečiai, abi komandos žaidė aktyviai ir bandė ieškoti kelių prie varžovų vartų.

Visgi „Žalgirio“ atakos turėjo geresnį potencialą virsti įvarčiais. Kėlinio viduryje Donatas Kazlauskas pavojingai smūgiavo iš arti, o Marko Miličkovičiaus atliko ambicingą tolimą šūvį, bet svečių vartininkas Rafaelis Broetto neutralizavo pavojų. Tuo tarpu, panevėžiečių išpuolių rezultatas – netikslūs perdavimai į baudos aikštelę arba pavojaus nekeliantys smūgiai.

Po pertraukos šalies čempionai padidino apsukas puolime. 52 minutę patogioje pozicijoje baudos aikštelėje atsidūręs Francis Kyeremeh stipriai smūgiavo į vartų stačiakampio viršų, bet R. Broetto atmušė kamuolį. Panašiai baigėsi ir Petaro Mamičiaus bandymas įmušti nuo baudos aikštelės linijos.

Iki kėlinio pabaigos „Žalgiris“ daugiau kontroliavo kamuolį, bet jų pastangos pralaužti susitelkusią svečių gynybos liniją buvo bevaisės – rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Po rungtynių „Panevėžys“ įsirašė 14 tašką ir išlaikė lyderio poziciją. „Žalgiris“ (12 tšk.) bent laikinai išlieka antroje vietoje.