Šiandien Lietuvos „General Financing A lygoje“ sužaistos trys septintojo turo rungtynės.

Taškus prarado iki tol kartu su Marijampolės „Sūduva“ ir Panevėžio „Ekranu“ dėl lyderio pozicijos konkuravęs Vilniaus „Žalgiris“, kuris „Šiauliuose“ iškovojo tik tašką. Permainingose rungtynėse svečiai pirmieji praleido įvartį, kai 15-ąją minutę pasižymėjo „Šiaulių“ saugas Tautvydas Eliošius, tačiau „žalgiriečiai“ nė nemanė nusileisti ir jau 26-ąją minutę rezultatą išlygino Pavelas Komolovas. „Šiauliai“ vieno įvarčio persvarą susigrąžino baigiantis pirmajam kėliniui - pasižymėjo vienas šiauliečių lyderių, Laurynas Rimavičius. Jei pirmajame kėlinyje Gytarių dirbtinės dangos stadiono šeimininkai atrodė pranašesnį už svečius, tai antrajame kėlinyje žaidimas visiškai išsilygino, net gi daugiau pavojingų momentų pradėjo kurti „Žalgirio“ futbolininkai. Po vieno iš jų, 70-ąją minutę „Šiaulių“ baudos aikštelėje Deividas Lunskis neleistinai sustabdė „Žalgirio“ legionierių Calumą Elliotą, o šio uždirbtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo pats kadaise „Šiaulių“ marškinėlius vilkėjęs Mantas Kuklys. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Kitose, taip pat labai atkakliose rungtynėse Tauragės „Tauras“ susitiko su Alytaus „Dainava“. Kovingose rungtynėse svečiai kiek netikėtai buvo įgiję net keturių įvarčių persvarą, tačiau 70-ąją ir 73-ąją rungtynių minutėmis pelnyti „Tauro“ įvarčiai šeimininkams įžiebė viltį kovoti bent dėl taško. Deja, laiko Giovanni Scanu auklėtiniams nepakako, o rungtynės baigėsi rezultatu 2:4 alytiškių naudai.

Panevėžyje didesnių problemų su Gargždų „Banga“ neturėjo daugkartiniai šalies čempionai, Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai. Nors pirmajame kėlinyje pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, antrajame „mėlynai-raudoni“ įrodė savo pranašumą ir po vieno Vitalijaus Kavaliausko įvarčio bei dviejų Ramūno Radavičiaus realizuotų 11-os metrų baudinių šventė įtikinamą, šeštąją pergalę per septynis „A lygos“ turus. Gargždų „Banga“ vis dar lieka vienintele komanda, Lietuvos aukščiausiame futbolo divizione neiškovojusia nei vienos pergalės.

Rezultatai:

Tauragės „Tauras“ 2 - 4 Alytaus "Dainava

21' [0 - 1] A. Buinickij, 35' [0 - 2] R. Stankevičius, 54' [0 - 3] L. Kochanauskas, 66' [0 - 4] M. Biržinis, 70' [1 - 4] A. Solovjovs, 73' [2 - 4] V.Rutkauskas (į savus vartus).

Šiaulių „Šiauliai“ 2 - 2 Vilniaus „Žalgiris“

15' [1 - 0] T. Eliošius, 26' [1 - 1] P. Komolov, 45' [2 - 1] L. Rimavičius, 70' [2 - 2] Kuklys (iš 11m. baudinio).

Panevėžio „Ekranas“ 3 - 0 Gargždų „Banga“

56' [1-0] V.Kavaliauskas, 76' [2-0] R.Radavičius (iš 11m. baudinio), 90' [3-0] R.Radavičius (iš 11m. baudinio).