Antrosiose Estijos krepšinio pirmenybių finalo rungtynėse Algirdo Brazio treniruojama Tartu "TU/Rock" komanda su Povilu Butkevičiumi šeštadienį namuose 75:74 (23:23, 15:17, 17:23, 20:11) įveikė Talino "Kalec/Cramo" ekipą ir, atsirevanšavusi už nesėkmę namuose 88:93 (po pratęsimo) pirmajame susitikime, išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

P. Butkevičius per 9 su puse minutės pelnė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir blokavo varžovo metimą. Jis pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir 2 baudų metimus iš 3.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tanelis Teinas ir Davidas Bailey, pelnę atitinkamai 18 ir 12 taškų, bei 10 taškų įmetęs Gertas Kullamae.

Svečių ekipoje išsiskyrė Travis Reedas (17 tšk.), Valmo Kriisa (13 tšk.) ir Catalinas Burlacu (11 taškų).

Trečiosios serijos rungtynės pirmadienį jau bus žaidžiamos Taline.