Paviešintos „Game of Thrones“ aktorių algos: skaičiai kalba patys už save

Vakar „Game of Thrones“ gerbėjai Lietuvoje sužinojo pritrenkiančią žinią – į mūsų šalį atvyksta visame pasaulyje populiaraus serialo žvaigždės. Ar kada pagalvojote, kiek galėtų uždirbti pagrindinius vaidmenis šioje viduramžių istorijoje atliekantys aktoriai?

„Game of Thrones“ (nuotr. Vida Press)
18

Apie Holivudo garsenybes rašantis žurnalas „Variety“ paskelbė, kiek uždirba britų aktoriai Emilia Clarke, Kitas Haringtonas ir Lena Headey. Tai – pagrindinės „Game of Thrones“ žvaigždės.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip serialo „Game of Thrones“ žvaigždės atrodo kasdienybėje?

Pasirodo, kad už kiekvieną seriją Daenerys Targaryen, Jono Snow ir Cersei Lannister vaidmenis atliekantys aktoriai uždirba net 500 tūkst. JAV dolerių (apie 424 tūkst. eurų).

Įdomu tai, kad tokį pat atlygį gauna ir antraeilius vaidmenis atliekantys aktoriai – Peteris Dinklage‘as ir Nikolajus Costeris-Waldau. TV kanalas HBO taip pat pasirūpino, kad šiame seriale nebūtų jokios algų nelygybės tarp vyrų ir moterų.

Visi šie penki aktoriai „Game of Thrones“ seriale vaidina nuo pirmųjų serijų ir per septynis sezonus susikrovė įspūdingus turtus.

Fantastinė drama pradėta leisti nuo 2011-ųjų metų ir yra kuriama iki šiol.

Žurnalas „Variety“ taip pat paviešino kitų populiarių serialų aktorių atlyginimus. Pavyzdžiui, serialo „House Of Cards“ žvaigždė Kevinas Spacey už vieną epizodą gauna 500 tūkst. JAV dolerių (apie 424 tūkst. eurų). Daugiausiai uždirbančiu aktoriumi paviešintame sąraše buvo „Oskaro“ laureatas Robertas De Niro – už dar kuriamo neįvardinto serialo seriją jis uždirbs 775 tūkst. JAV dolerių (apie 657 tūkst. eurų).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų